Współpraca

Masz coś ciekawego do zaoferowania? Napisz do nas...

Zapraszamy do współpracy małe zakłady kamieniarskie, hurtownie kamienia, firmy wykonujące kuchnie na zamówienie, firmy budowlane, developerów, inwestorów, dekoratorow wnętrz, architektów oraz firmy działające w branży meblowej.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą do współpracy w charakterze autoryzowanych partnerów do sprzedaży produktów kamieniarskich.

Jesteśmy też otwarci na wszelkie inne propozycje i pomysły.

Szczegóły programu partnerskiego

Zostań partnerem kamieniarstwo.org, jeżeli jesteś w stanie zdobyć dla nas nowych klientów, zacznij na tym zarabiać. Polecaj oferowane przez nas produkty i usługi, aby otrzymywać prowizję. Przystąpić do programu mogą zarówno firmy jaki i osoby pełnoletnie nie prowadzące działalności gospodarczej gospodarczej.

Stawka prowizji

Kamieniarstwo.org oferuje konkurencyjne stawki prowizji dla każdej osoby która jest nam w stanie znaleść klientów. Standardowo każdy nasz partner otrzymuje za każdy sprzedany dzięki niemu produkt prowizję, która jest uzależniona od rodzaju i ilości sprzedanego produktu. W sprawie szczegółów stawek prowizji proszę o kontakt.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Prowizja wypłacana natychmiast po otrzymaniu płatności od klienta
  • Gwaracja wypłaty
  • Do wyboru stała lub procentowa (od kwoty netto) kwota prowizji
  • Dla osób fizycznych i dla firm

Nasi Partnerzy

Akcesoria NagrobneAkcesoria NagrobneTimex LogisticsMapeiNarzędzia YATO