Parapet

Parapet nr 04
Typ: wewnętrzny
Rodzaj Kamienia: granit: Rosa Beta
Pochodzenie: Włochy
Typ obróbki: standardowa faza
Wykończenie rogów: proste

Montaż

Przed montażem parapetu zewnętrznego musimy zmierzyć odpowiednią długość i szerokość. Parapety powinny wystawać ok. 4-6cm poza powierzchnię ściany. Powierzchnia parapetu musi być nachylona pod katem ok. 5 stopni, po to by odpowiednio odprowadzać wodę. Jest to bardzo ważne gdyż nieodpowiedni montaż spowoduje, iż woda deszczowa będzie spływać po elewacji. Niezwykle ważne jest podanie wysokości na jakiej będą montowane parapety, po to by uwzględnić montaż rusztowania. Parapety zewnętrzne montujemy na zaprawę klejową do kamienia naturalnego o zwiększonej zawartości polimerów KERAFLEX MAXI S1 firmy MAPEI.

WSTĘPNA WYCENA I ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Aby złożyć zamówienie wystarczy skontaktować się z nami za pomocą maila, telefonicznie lub w siedzibie firmy. Należy podać niezbędne informacje takie jak:

  • rodzaj kamienia
  • rodzaj obróbki
  • wymiary
  • rysunek wykonawczy elementów (lub dostarczyć wykonany szablon)
  • dane kontaktowe
  • miejsce montażu/adres dostawy towaru
  • kondygnacje montażu(w przypadku parapety zewnętrznego)

Wstępna wycena obowiązuje dwa tygodnie od chwili wystawienia. W razie akceptacji zamówienia prosimy o ostateczne potwierdzenie wszystkich podanych danych oraz przedpłatę 25% kwoty na realizację zamówienia. Wtedy rezerwujemy dla Państwa wybrany kamień lub go sprowadzamy. Nie przystępujemy do realizacji bez zaksięgowanych pieniędzy na koncie.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Jeżeli życzą sobie Państwo wykonania pomiarów lub szablonu jest to usługa dodatkowo płatna ustalana indywidualnie z klientem. Każdy klient może skorzystać z naszych pomiarów lub wykonać je we własnym zakresie. Nie bierzemy odpowiedzialności za błędnie podane wymiary(źle zrobiony szablon) przez Klienta. Przed przyjazdem naszego pracownika należy przygotować miejsce do wykonania pomiarów. W przypadku montażu parapetów zewnętrznych należy powiedzieć na którym piętrze znajduje się pomieszczenie gdyż może istnieć konieczność rozłożenia rusztowań( jest to opcja dodatkowo płatna). Należy również wybrać sposób dostawy towaru, odbiór osobisty w siedzibie firmy lub transport na miejsce montażu. We Wrocławiu jest to kwota od 100zł, poza granicami należy kwota jest ustalana indywidualnie z klientem. Czas realizacji jest ustalany indywidualnie z Klientem i przeciętnie wynosi do 2 tygodni w zależności od obłożenia produkcyjnego. Zapłata reszty kwoty następuje po zakończeniu realizacji zamówienia czyli po zamontowaniu przez nas wszystkich elementów. Przyjmujemy tylko płatności gotówką.

» Gwarancja i Instrukcja użytkowania parapetów «

!!! Możliwość zakupu na RATY !!!