Blat

Blat nr 09
Typ: Barowy
Rodzaj Kamienia: granit: Ubatuba
Typ obróbki: półwałek
Wykończenie rogów: zaokrąglone/proste

Montaż

Montaż blatu granitowego wymaga dużej precyzji i jest zdecydowanie bardziej skomplikowany niż montaż blatu drewnianego. Blaty kamienne można wykonać po indywidualnych pomiarach w domu klienta lub kiedy zostanie dostarczony rysunek wykonawczy. Niestety nie da się wykonać dowolnego, kształtu blatu z kamienia. Za cienkie ścianki blatu mogą pęknąć podczas transportu lub eksploatacji mimo wykonania zbrojeń. Przy projektowaniu blatu należy również wziąć pod uwagę szerokość korytarzy, nietypowe wnęki i ustawienie szafek. Dlatego najlepiej zamawiać nieskomplikowane kształty kamiennego blatu, lub blat składający się z kilku kawałków. Zamontować blat powinni wykwalifikowani pracownicy posiadający odpowiedni sprzęt do montażu. Przed montażem szafki powinny być wypoziomowane oraz skręcone. Nie wymaga się szafek o szczególnie wytrzymałej konstrukcji, należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że taki blat może ważyć około 120 kg. Płyty kamienne nie mogą być łączone bezspoinowo lecz zastosowanie odpowiedniej fugi ładnie maskuje powstałe łączenia.

WSTĘPNA WYCENA I ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Aby złożyć zamówienie wystarczy skontaktować się z nami za pomocą maila, telefonicznie lub w siedzibie firmy. Należy podać niezbędne informacje takie jak:

  • rodzaj kamienia
  • rodzaj obróbki
  • wymiary
  • rysunek wykonawczy elementów (lub dostarczyć wykonany szablon)
  • dane kontaktowe
  • miejsce montażu/adres dostawy towaru
  • ilość, wielkość i kształt otworów
  • rodzaj otworu pod zlewozmywak (nakładany, równy z blatem, podwieszany)
  • rodzaj otworu płyty grzewczej (nakładany, równy z blatem)

Wstępna wycena obowiązuje dwa tygodnie od chwili wystawienia. W razie akceptacji zamówienia prosimy o ostateczne potwierdzenie wszystkich podanych danych oraz przedpłatę 25% kwoty na realizację zamówienia. Wtedy rezerwujemy dla Państwa wybrany kamień lub go sprowadzamy. Nie przystępujemy do realizacji bez zaksięgowanych pieniędzy na koncie.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Jeżeli życzą sobie Państwo wykonania pomiarów lub szablonu jest to usługa dodatkowo płatna ustalana indywidualnie z klientem. Każdy klient może skorzystać z naszych pomiarów lub wykonać je we własnym zakresie. Nie bierzemy odpowiedzialności za błędnie podane wymiary(źle zrobiony szablon) przez Klienta. Przed przyjazdem naszego pracownika należy przygotować miejsce do wykonania pomiarów. Należy pamiętać aby szafki kuchenne były ułożone w swoich stałych pozycjach. Meble powinny być skręcone, wypoziomowane, na miejscu musi być zlew oraz wszystkie sprzęty AGD ustawione na swoim miejscu. Po dokonaniu pomiarów meble oraz sprzęt AGD nie może być przemieszczany. Przed dostawą towary prosimy o usunięcie wszystkich przeszkód będących na drodze do pomieszczenia. Należy również wybrać sposób dostawy towaru, odbiór osobisty w siedzibie firmy lub transport na miejsce montażu. We Wrocławiu jest to kwota od 200zł, poza granicami należy kwota jest ustalana indywidualnie z klientem. Czas realizacji jest ustalany indywidualnie z Klientem i przeciętnie wynosi do 2 tygodni w zależności od obłożenia produkcyjnego. Zapłata reszty kwoty następuje po zakończeniu realizacji zamówienia czyli po zamontowaniu przez nas wszystkich elementów. Przyjmujemy tylko płatności gotówką.

» Gwarancja i Instrukcja użytkowania blatów «

!!! Możliwość zakupu na RATY !!!