Porady

Jaki zlewozmywak wybrać do blatu kamiennego?

  Na wybór zlewozmywaka wpływa wiele czynników. Przed przystąpieniem do wyboru należy najpierw sprawdzić wymiary szafki gdzie ma być montowany zlew. Standardowo szerokość szafki to 60 cm, ale przestrzeni mamy do zagospodarowania 56 cm. Mierzymy odległość między wewnętrznymi ściankami modułu. W przypadku kuchni zrobionej na zamówienie, wymiary te mogą być różne. Należy również zwrócić uwagę na przyłącza ciepłej i zimnej wody, oraz na wielkość kompletu odpływowo-przelewowego. Na stronie producenta można uzyskać dane dotyczące wycięć pod otwory. więcej »

  Jeżeli już mamy pewność jaki zlew nam się zmieści do naszej szafki ustalamy rodzaj zlewozmywaka, materiał, liczbę komór i wyposażenie.

  Jest wiele bardzo dobrych zlewów na rynku, my polecamy wyroby firmy BLANCO. Jest to niemiecka firma, która produkuje wysokiej jakości wyposażenie kuchenne takie jak: zlewozmywaki, baterie oraz wyposażenie dodatkowe. Wyroby te oprócz bardzo ładnego wzornictwa oraz wysokiej jakości wykonania cechuje najwyższy poziom funkcjonalności.

  Rodzaj zlewozmywaków

  Możemy wymienić trzy podstawowe rodzaje montażu zlewozmywaka

 • Zlewozmywaki podwieszane
 • Komory podwieszane montuje się pod blatem, montaż taki jest bardzo trudny i wymaga skorzystania z profesjonalnej firmy. Producent powinien dostarczyć instrukcję instalacji zlewu wraz z zestawem montażowym. Komory podwieszane umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.

  BLANCO CLARON 400/400-U

  BLANCO CLARON 400/400-U

  « Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »